Dieva plāns ir vislabākais.

Otrā diena.

Svētdiena – draudzei īpaša diena, kad mēs kopā nākam uz dievkalpojumu. Šodien tika runāts par to, ka Dieva plāns ir labāks, augstāks un  lielāks par mūsu saprašanu. Bieži mēs varam nesaprast, ko Dievs dara. Dažreiz varbūt mums šķiet, ka Viņš nedara vispār neko vai tas, ko Viņš no mums prasa ir ļoti dīvaini.

Ir kāda dziesma (links apakšā):
Šķiet, ka viss, ko Tu dari, ir tik apslēpts.
Dažreiz es domāju vai Tu vispār strādā,
Bet pat tumsībā, es klausos
Tavā klusajā balsī, no tālienes es dzirdu Tevi saucam.
Man nav iemeslu Tevi apšaubīt.

Nevaru nodzīvot dienu šeit bez Tevis.

Ir tik labi, ka pat tad, kad mēs nejūtam Viņa klātbūtni vai nesaprotam, ko Viņš dara, mēs spējam paļauties, ka Viņa plāns ir vislabākais. Bieži mēs nemaz neredzam visu “kopbildi”. Šveicē to var labāk izprast – te ir kalni. Kad tu atrodies ielejā, viss, ko tu redzi ir pāris mājas, savu ielu un cilvēkus tev blakus. Taču tad, kad tu uzkāp kalnā, tev atklājas cits skats. Tu vari ieraudzīt visu ieleju, kā pilsēta ir izkārtota, kur atrodas katra māja, kā cilvēki pārvietojas un cik mūsu ir daudz. Kad mēs ejam cauri pārbaudījumiem bieži tas, ko mēs redzam, ir tikai problēma, mūsu emocijas un to, kas ir nogājis greizi. Mēs aizmirstam skatīties uz Jēzu. Taču Dievs redz kopbildi, Viņš zina, kas notiks un kā notiks. Viņam ir vislabākais plāns, tādēļ Viņš dod vislabākos padomus. Bieži es lūdzu, lai Dievs ļauj man lietas ieraudzīt Viņa acīm. Tad es varu vairāk ieraudzīt patiesību.

Nesen mana draudzene par mani lūdza un Viņa juta, ka Dievs man saka, lai es skatos uz Viņu, lai nenovēršu savas acis no Viņa. Tajā laikā es biju tik aizņemta, risinot savas problēmas un kārtojot savu dzīvi, ka es aizmirsu par savām attiecībām ar Viņu. Taču Viņš man par to atgādināja. Viņam vienmēr ir labākais risinājums. Es domāju, ka arī šai draudzei Viņam ir vislabākais plāns. Varbūt viņi to vēl neredz, bet es lūgšu, lai viņiem ir paļāvība, ka Dievs visu redz un tur visu savās rokās.

Šovakar izlasīju notikumu ar Jāzepu (skatīt 1. Mozus 37-50 nodaļa). Notikums ir iespaidīgs un ar Jāzepu notika daudz trakas lietas. Viņš tika nodots, apmelots un ielikts cietumā. Taču beigās viņš saviem brāļiem, kas viņu nodeva, teica: “Nebaidieties! Vai es Dieva vietā?! Kad jūs domājāt pret mani ļaunu Dievs to domāja par labu, lai darītu kā šodien – liktu dzīvot lielai tautai!” / 1. Mozus 50:19-20/ Viņš redzēja patiesību! Viņš piedeva saviem brāļiem un visā, kas bija noticis Viņš redzēja Dieva brīnišķīgo plānu. Dieva prāts viņam bija pirmajā vietā.

Tas, ko Dievs mums prasa vai tas, kas mūsu dzīvē notiek, kādreiz var likties nesaprotams vai neloģisks. Ne kā no šīs pasaules vai ne tā, kā visi darītu. Bet uzticēties Viņa prātam ir to vērts. Ne vienmēr tas ir vienkārši, bet tā ir vislabākā izvēle.

Foto/Video/Audio

 

Rīgas Sv.Pāvila draudze

Evanģeliski luteriska draudze, kura savu patvērumu Dievā un kopābūšanas priekā radusi Grīziņkalna pakājē, Deglava, Avotu un Lienes ielas krustcelēs - Rīgas Sv. Pāvila baznīcā. #TiekamiesPāvilā

Brāļi un māsas, Tiekamies Pāvilā!

  • Rīta dievkalpojumi svētdienās 10:00.
  • #StepUp dievkalpojumi svētdienās 18:00.

Saziņai

Sociālie tīkli

Mūsu jaunumi Tavā e-pastā