Piesardzības pasākumi draudzē

Piesardzības pasākumi draudzē

Mīļie brāļi un māsas,

Šonedēļ mēs visi esam liecinieki straujai Corona vīrusa turpmākai izplatībai pasaulē un nu jau arī Latvijā. Vēl pavisam nesen Latvijā varējām justies pilnīgi droši, jo mums bija niecīgs un stabils saslimušo skaits. Tāpat ir zināms, ka bērni, gados jauni un spēcīgi cilvēki šo vīrusu pārslimo relatīvi viegli. Taču mūsu draudzē un sabiedrībā kopumā nav tikai jaunie, spēcīgie un veselie. Mums līdzās dzīvo arī mūsu vecāki un vecvecāki, mūsu vienaudži ar hroniskām veselības problēmām, kas cīņa ar šo vīrusu nav tādās pašās pozīcijās, kā vairums no mums.

Vēlamies būt vienu soli priekšā vīrusam, tādēļ aicinām ikvienu draudzē būt apdomīgiem un atbildīgiem. Ja esat ceļojis uz ārvalstīm un nesen atgriezies mājā, aicinām 14 dienas atturēties no draudzes apmeklējuma rūpēs par citiem draudzes locekļiem. Arī, ja neesat ceļojis, bet novērojat kadas saslimšanas pazīmes, mēs aicinām rīkoties līdzīgi, jo arī citi vīrusi var būt apdraudējums.

Tāpat, aicinām mūsu draudzes locekļus un viesus kas ir cienījamā vecumā vai, kuriem ir kādas zināmas saslimšanas un tādējādi ar augstāku smagas saslimšanas risku, izsvērt dievkalpojuma, vakarēdiena apmeklējumu. Mums jābūt arī atbildīgiem pret sevi.

Ņemot vērā valsts izsludinātos norādījumus līdz 14. aprīlim (vai turpmākiem norādījumiem) atceļam arī svētdienas skolas nodarbības un senioru Beta kursu.

Dievs mūs visus ir svētījis ar iespējām svinēt dievkalpojumu arī esot neklatienē. Varam pateikties par iespēju piedzīvot dievkalpojumu ik nedēļu savās mājās caur televīziju. Aicinām šo iespēju izmantos visus tos, kas nevarēs būt svētdien mūsu draudzes dievkalpojumā un svinēt šoreiz kopā ar Katlakalna ev.lut. draudzi. Pārraides sākums svētdien 15. martā plkst. 12:00.

Jūsu, Pāvila draudze

Dalies ar šo ziņu: