svētdienas skola 22. septembrī

Svētdienas skola sāksies 22. septembrī un kā līdz šim pulcēsimies baznīcā, plkst. 10.00, lai kopīgi dotos uz nodarbībām.
 
Lai gan mūsu draudzē svētdienas skola nav pastarīte, taču tā joprojām veidojas, aug un mainās. Svarīgākais skolotāju uzdevums – stāstīt Dieva vārdu bērniem saprotamā veidā. Visi kaut reizi esam dzirdējuši teicienu: "Manā bērnībā gan tā nebija." Un taisnība ir! Cilvēki, kultūra, vide ļoti strauji mainās. Tāpēc mums ir jāspēj pielāgoties bērniem tā, lai viņos rastos ziņkāre gan par pasaules radīšanu, gan par varoņiem, kurus sastopam Bībelē, bet pats svarīgākais –, kā tas ir, ka mums ir Tēvs, kurš mūs mīl ar beznosacījumu mīlestību.

Katrs bērns, kurš nonāk pie mums svētdienas skolā, tajā pavada noteiktu laiku. Un pēc šī laika bērni un jaunieši vai nu sāk apmeklēt dievkalpojumus, vai ņem dalību kādā no kalpošanām, taču ir arī tādi, kas aiziet pasaulē. Tāpēc mūsu galvenais uzdevums ir izstāstīt bērniem, cik ļoti Dievs viņus mīl un cik daudz Viņš ir atdevis un joprojām ir gatavs atdot mūsu dēļ. Lai tad, kad bijušie svētdienas skolas audzēkņi saskarsies ar dzīves grūtībām, viņiem vienmēr paliktu atmiņā, ka ir Kāds, kurš viņus mīl un grib viņiem palīdzēt! 

 

Rīgas Sv.Pāvila draudze

Evanģeliski luteriska draudze, kura savu patvērumu Dievā un kopābūšanas priekā radusi Grīziņkalna pakājē, Deglava, Avotu un Lienes ielas krustcelēs - Rīgas Sv. Pāvila baznīcā. #TiekamiesPāvilā

Brāļi un māsas, Tiekamies Pāvilā!

  • Rīta dievkalpojumi svētdienās 10:00.
  • #StepUp dievkalpojumi svētdienās 18:00.

Saziņai

Sociālie tīkli

Mūsu jaunumi Tavā e-pastā