Vīru ekspedīcija 07.-09. augusts

Vīru ekspedīcija 07.-09. augusts

Atvērta pieteikšanās Pāvila vīru braucienam Zudusī baznīca I (Vidzeme)

Pēc pagājušā gada atsaucības izsludinām atkārtotu vīru ekspedīciju pa zudušajām baznīcām Vidzemes pusē. Dosimies braucienā piektdien, 7.augusta vakarā ap plkst. 18:00 un atgriezīsimies Rīgā svētdien, 9.augusta vakarā.

Pieteikšanās līdz 31.jūlijam, nosūtot vārdu, uzvārdu ar norādi Pāvila vīru brauciens Zudusī baznīca I (Vidzeme) uz info@pavilabaznica.lv vai sms veidā uz 28909222.

Pāvila vīru braucieni ir veidoti kā neaizmirstams piedzīvojums ar mērķi stiprināt miesu, prātu un garu; apzināties ticības nozīmīgumu cauri laikmetiem, apmeklējot vēsturiskās baznīcas, kā arī nest labo vēsti ārpus draudzes. Ir tik daudz pasākumu, kas koncentrējas tikai uz vienu vai divām no šīm būtiskajām cilvēka sastāvdaļām, bet arvien kāda tiek atstāta novārtā...  Te nu tas ir - vīrišķīgs 4x4 brauciens, garīgs piedzīvojums un izaicinājums prāta džungļiem.

Ieskaties video, kā mums veicās pirmajā vīru ekspedīcijas braucienā “Zudusī baznīca I (Vidzeme) 2019.gadā -

 

 

Braucienā aicināti piedalīties visi vīri - gan tie, kas ir ticības ceļa sākumā, gan tie, kas jau ilgāku laiku ir ceļā, gan tie, kas vēl tikai meklē šo ceļu un atbildes.

Dažas noderīgas detaļas par braucienu -

  • pulcēsimies izbraukšanai piektdien, 7.augusta vakarā no plkst. 18:00 Pāvila draudzes nama pagalmā. Izbraukšana līdz plkst. 19:00;
  • piektdienas nakšņošanas vietā būs pieejama pirts. Jāņem līdzi viss nepieciešamais;
  • abas naktis nakšņosim iekštelpās. Gultasveļa naktsmītnēs būs nodrošināta;
  • ēdienreizes, kas tiek nodrošinātas - brokastis sestdienas un svētdienas rītā un vakariņas sestdienas vakarā. Katram pašam jāparūpējas par vakariņām pie kopīga galda piektdienas vakarā, kā arī sestdienas pusdienām piknika veidā. Ja dalībnieki vēlēsies, svētdien mājupceļā piestāsim kādā vietā kopīgi papusdienot.
  • vēlams ērts apģērbs un apavi, piemēroti īsiem pārgājieniem. Gumijas zābaki arī var noderēt;
  • brauciena noslēgums turpat kur sākums, svētdienas vakarā;
  • pasākuma dalības maksa 70 Eur vienam dalībniekam.

 

Uz tikšanos Pāvila vīru braucienā Zudusī baznīca I (Vidzeme)!

 

Dalies ar šo ziņu: