PAPILDINĀTS!!! Zudusī baznīca III (Kurland) 18.-20.09

PAPILDINĀTS!!! Zudusī baznīca III (Kurland) 18.-20.09

Vīru ekspedīcija Zudusī baznīca III (Kurland) 18.-20.09

Šoreiz brauciens īpašs ar to, ka tajā aicinātas piedalīties arī sievas!
Pēc brīnišķīgi aizvadītiem vīru ekspedīcijas braucieniem pa zudušajām baznīcām Vidzemes un Latgales pusē dosimies jau trešajā piedzīvojumu braucienā – Kurland – pa zudušajām baznīcām Kurzemes dienvidu daļā. Šoreiz aicinām līdzi arī sievas!

Izbraukšana piektdien, 18.septembra vakarā ap plkst. 18:00 un atgriešanās Rīgā svētdien, 20.septembra vakarā.

Paldies dalībniekiem par lielo atsaucību! Uz šo braucienu pieteikšanās ir noslēgusies! Lūdzam sekot līdzi informācijai par turpmākajiem ekspedīcijas braucieniem mūsu mājas lapā. Lai izteiktu interesi piedalīties turpmākajos braucienos, lūdzu, rakstiet e-pastu uz info@pavilabaznica.lv.

Pāvila vīru braucieni ir veidoti kā neaizmirstams piedzīvojums ar mērķi stiprināt miesu, prātu un garu; apzināties ticības nozīmīgumu cauri laikmetiem, apmeklējot vēsturiskās baznīcas, kā arī nest labo vēsti ārpus draudzes. Ir tik daudz pasākumu, kas koncentrējas tikai uz vienu vai divām no šīm būtiskajām cilvēka sastāvdaļām, bet arvien kāda tiek atstāta novārtā...  Te nu tas ir - vīrišķīgs 4x4 brauciens, garīgs piedzīvojums un izaicinājums prāta džungļiem.

Ieskaties video, kā mums veicās pirmajā vīru ekspedīcijas braucienā “Zudusī baznīca I (Vidzeme) 2019.gadā –

Braucienā aicināti piedalīties visi vīri un sievas - gan tie, kas ir ticības ceļa sākumā, gan tie, kas jau ilgāku laiku ir ceļā, gan tie, kas vēl tikai meklē šo ceļu un atbildes.

Dažas noderīgas detaļas par braucienu (papildināts) -

  • pulcēsimies izbraukšanai piektdien, 18.septembra vakarā no plkst. 18:00 Pāvila draudzes nama pagalmā Augusta Deglava ielā 1. Lūdzam nekavēties, lai varam izbraukt iespējami savlaicīgi, ap plkst. 18:30;
  • abas naktis nakšņosim iekštelpās. Katram jāņem līdzi guļammaiss;
  • ēdienreizes, kas tiek nodrošinātas - brokastis sestdienas un svētdienas rītā un vakariņas sestdienas vakarā. Katram pašam jāparūpējas par vakariņām pie kopīga galda piektdienas vakarā, kā arī sestdienas pusdienām piknika veidā. Ja dalībnieki vēlēsies, svētdien mājupceļā piestāsim kādā vietā kopīgi papusdienot.
  • aicinām visu nepieciešamo, tai skaitā pārtiku, sarūpēt pirms brauciena, jo lielākoties brauksim pa mazapdzīvotām vietām ar ierobežotu piekļuvi veikaliem (ekspedīcija!);
  • vēlams ērts apģērbs un apavi, piemēroti īsiem pārgājieniem. Gumijas zābaki arī var noderēt;
  • sestdienas nakšņošanas vietā būs pieejama pirtiņa Ventas krastā. Jāņem līdzi viss nepieciešamais;
  • brauciena noslēgums turpat kur sākums, svētdienas vakarā;
  • pasākuma dalības maksa 90 Eur vienam dalībniekam.

 

Uz tikšanos Pāvila vīru braucienā Zudusī baznīca III (Kurland)!

Dalies ar šo ziņu: