Kalpošana Pāvilā

Kāpēc kalpot, jautāsi?

 • Garīgs piepildījums
  Piedzīvo garīgu piepildījumu un patiesu gandarījumu, kalpojot Dievam par godu.

 • Neiznieko savas dāvanas
  Dievs mūs katru bagātīgi apdāvinājis, lai mēs kalpotu Viņa Valstības darbam.

 • Uzticības pārbaude
  Pieaudz savā uzticībā Dievam, redzot kā Viņš vada tevi cauri pārbaudījumiem.

 • Svētība sev un citiem
  Ar kalpošanu Dieva godam, Tu kļūsti par svētību sev, savai ģimenei un citiem.

 • Atbalsts brāļiem un māsām
  Ar savu kalpošanu Tu iedrošini, atbalsti un spēcini brāļus un māsas Kristū.

 • Piedzīvojums ar Dievu
  Patiesa kalpošana ir patiess, mīlestības pilns piedzīvojums kopā ar Dievu.

Vai esi kādreiz vēlējies/-usies iesaistīties draudzes aktivitātēs, palīdzot ar savām iemaņām, talantiem un idejām? Dievs aicina izmantot mūsu dāvanas, kalpojot Dievam un palīdzot līdzcilvēkiem. Aicinām ikvienu, kam ir vēlme līdzdarboties draudzes aktivitāšu tapšanā, atrast sev piemērotāko kalpošanas veidu. Zemāk atradīsi kalpošanas iespējas mūsu draudzē, bet tās noteikti nav vienīgās. Ja Tev ir kādas idejas vai vēlies iesaistīties kādā citā sfērā, raksti uz info@paviladraudze.lv.

Šobrīd aktuālākās kalpošanas

"Otrā iespēja" lietām

Vai zināji, ka daļu no būvgružiem iespējams imantot kā kurināmo materiālu? Iespējams nezini ko iesākt ar apnikušo grāmatu plauktu vai nomainīto kafijas aparātu? Ja esi gatavs kādus materiālus ziedot baznīcas vajadzībām, atsaucies, rakstot uz e-pastu: info@pavilabaznica.lv.

Meklējam darba rokas

Tev patīk redzēt sava darba rezultātus, esi kārtības mīļotājs, bet neesi viens tiem, kas jūtas komfortabli publikas priekšā runājot? Aicinām Tevi pieteikties kādai no kalpošanām.

Meklējam Svētdienas skolas skolotājus

Ja Tu labi saproties ar bērniem un Tev patīk radošas aktivitātes, aicinām Tevi pievienoties mūsu Svētdienas skolas skolotāju komandai. Atsaucies, rakstot uz e-pastu: info@pavilabaznica.lv.

Pievienojies #AlfaKurss komandai

No šī gada 25. septembra un turpmāk ik ceturtdienu notiks Pāvila draudzes organizētais Alfa kurss. Tiem, kas vēlas piedalīties Alfa kursa veidošanā, ir aicināti pieteikties zvanot pa tālruni 29741123 vai sūtot e-pastu uz adresi info@pavilabaznica.lv.