Step up

Soli augšup, soli tuvāk Dievam! Tāpat kā mūsu ceļš uz kādu mērķi, arī garīgā dzīve sastāv no soļiem. Mēs vienmēr speram soļus, soli uz priekšu, bet reizēm – arī atpakaļ. Reizēm mūsu soļi mūs tuvina mērķim, citreiz attālina. Reizēm mēs izdarām liekus soļus, reizēm – sānsoļus. Step Up ir brīvas formas dievkalpojums, un varbūt tieši tādēļ tas ir tavs dievkalpojums. Tāpat kā ierastā dievkalpojumā, arī šajā mēs pulcējamies, lai klausītos Dieva vārdu, lasītu Bībeli, lūgtu un kopīgi svinētu sakramentu. Šis ir dievkalpojums, kur skan vairāk dažādas mūzikas, dažādu instrumentu un mākslinieku izpildījumā. Dievkalpojums, kur mācītājs ir „vienā līmenī” ar tevi, jo neviens no mums nav augstāks par otru. Kā Latvijas evaņģēliski luteriskā draudze mēs arī šajos dievkalpojumos sekojam luteriskai mācībai un pārliecībai Svēto rakstu izpratnē, augstāko autoritāti piešķirot Bībelei. Step Up dievkalpojumos mēs gribam ne tikai ieklausīties tajā, ko Dievs mums saka, bet arī izteikt Dievam slavu un godu, Viņu apbrīnojot un godinot.

Mūsu ikdienā mēs ejam daudz soļu uz priekšu, taču nereti piemirstam, ka mums arī ir jāsper soļi augšup. Step Up ir iespēja tev spert soļus augšup savā dzīvē. Un ne tikai tev vien, jo šie vakara dievkalpojumi ir tā vieta, kur tik viegli atvest arī sev dārgus cilvēkus, kam tāpat kā mums visiem ir vajadzīgi soļi augšup. Un kāds būs tavs nākamais solis?

Ko Draudze saka par Step Up

Ilga Tukuma, pensionāre: Esmu bijusi nedaudzos vakara dievkalpojumos. Tajos mani uzrunāja sirsnīgā, mierīgā noskaņa, liecības par Dievu, Jēzu Kristu un Sv.Gara klātbūtne.

Dārta Laila Galvāne, LMA studente: StepUp es uzskatu par vietu, kur iespējams dzirdēt sprediķus par šobrīd aktuālām, interesantām tēmām. Vieta, kur var slavēt Dievu ar dziesmām, kas, domāju, patiktu visiem jauniešiem, tāpat kā arī man. Pēc dievkalpojuma ir sadraudzības laiks, kur var pārrunāt tikko dzirdēto vai vienkārši parunāties ar cilvēkiem, labi pavadīt laiku.

Kristīne Kalniņa-Avota, sieva un māmiņa uz pilnu slodzi: Man ļoti patīk. Slavēt Dievu ir gods, ne katrs to var darīt, bet 18:00, manuprāt, ir labs laiks, lai būtu tuvāk, atverot sirdi un ar visu miesu un prātu dziedot Tam Kungam par godu, es savienojos ar Viņu.

Vaira Bitēna, em.mācītāja: Jauks dievkalpojums, kurā īpaši tiek slavēts Dievs ar lūgšanas dziesmām un godināts Viņa varenajā spēkā. Lai Dievs palīdz jauniešiem nepagurt!