Open Jauniešu vakari

Pēc pavisam nelielas pauzes mūsu draudzē ar jaunu sparu atgriežas Open jauniešu vakari.

Plāns tuvākajam laikam:

05.07 Jauniešu vakaru atklāšana draudzes dārzā
12.07 Jauniešu vakars centra sporta kvartālā
(https://www.rchv.lv/web/noderigi/centra-sporta-kvartals)
19.07 Jauniešu vakars pie jūras, Garciemā.
26.07 Jauniešu vakars centra sporta kvartālā

02.08 Jauniešu vakars draudzes pagrabiņā ar vieslektoru.
09.08 Jauniešu vakars Lucavsalā.
16.08 Jauniešu sadraudzības pasākums kopā ar straupes jauniešiem. Peintbols / Lasertag
23.08 Jauniešu vakars centra sporta kvartālā vai draudzes pagrabiņā


02-03.09 Divdienīgs jauniešu laivu brauciens un sezonas noslēgums.

 

Tiekamies otrdienu vakaros plkst. 18.00 

 

 

 

Ronalds, 27 gadi, jauniešu kalpošanas vadītājs:

"Jauniešu vakars ir laiks, kurā mēs varam atpūsties, pavadīt laiku jautri kopā un parunāt arī par nopietnām un svarīgām tēmām. Mūs raksturo un vieno galda futbols un ēdiens (smejas)!"

Pievienojies mūsu atvērtajai Whatsapp grupai, lai saņemtu atgādinājumus par jauniešu vakariem un aktuālo informāciju: https://chat.whatsapp.com/JAIKUpMg1Dk8X3UBvwbi1HKas ir "OPEN" vakari? 

Jauniešu vakari „OPEN” savā nosaukumā jau ietver vakaru pamatdomu – ATVĒRTS. Atvērts ikvienam jaunietim vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kas vēlas un ir gatavs iepazīt un piedzīvot Dzīvo Dievu. Atvērts, lai būtu kopā starp vienaudžiem, atvērts Taviem jautājumiem.

______________________________________

"Jauniešu vakaru uzsākšana Pāvilā mums kopā ar Lindu nozīmēja daudz. Atceros sevi padsmit gadu vecumā un to, cik svarīgi bija būt vietā, kur jūties droši! Kur ir līdzīgi domājošie, vienā līmenī ar tevi, kur nav šķirošana pēc matu garuma, apģērba vai prasmēm, kur vari būt tu pats un nesatraukties, ko par tevi padomās! Jauniešu vakaros mēs kopīgiem spēkiem slīpējam sevi, augam kopā un arī uzplaukstam! Un cik ļoti manu sirdi silda jauniešu vārdi - Šeit es jūtos kā mājās! Tātad - mūsu mērķis ir piepildījies un esmu bezgala pateicīga Dievam!"

/Dita, viena no dibinātājām/

 

Ko jaunieši saka par OPEN:

Līva, 17 gadi:
"Kādi ir jauniešu vakari? Draudzīgi, atvērti ikvienam, gardi, jo vienmēr ir 'snacks', dziļdomīgi, jautri, gaiši, iknedēļiski un ļoti labi organizēti!" 

Rūta, 16 gadi:
"Open vakari ir kļuvuši kā otrās mājās. Vieta, kur justies labi un pavadīt laiku kopā ar citiem, iegūt daudz ko vērtīgu. Vienmēr ir patīkami apmeklēt šo pasākumu!" 

Eduards, 36 gadi, bijušais vadītājs:
"Vienmēr priecājos par jauniešiem, kas ir ticīgi, meklē Dieva ceļu. Open vakari ir tiešām tuvi un mīļi man, jo es redzu jauniešus, kas ir izvēlējušies šādu ceļu nevis kādu es gāju tai vecumā. Tādēļ ir patīkami būt klāt, stiprināties ticībā, dot kādu padomu, ko labāk varbūt nedarīt. Jo atceros savas sajūtas tai vecumā un lēmumus, kurus pieņēmu. Ar interesi skatos, kā viņi skatās uz dzīvi un patīk būt daļai no tā, iepazīt jaunus cilvēkus. OPEN's ir labs veids, kā lietderīgi pavadīt savu laiku."