Pāvila draudzes vasaras nometne 2017

2017. gada draudzes vasaras nometne notiks no 23.07. – 28.07. atpūtas kompleksā “Kurzemes pērle”

Dalībnieki:

 • bērni bez vecākiem no 8 gadu vecuma (dzīvo grupiņas pēc vecumiem)
 • ģimenes ar mazuļiem
 • laulāti pāri, seniori, draudzes locekļi un mūsu draugi

Dalības maksa:

Saprotot, to, ka nometnes dalības maksa ir liela, aicinām maksājumu par draudzes nometni neatstāt uz pēdējo brīdi un sadalīt vairākos mēneša maksājumos jau pirms nometnes.

Draudzes locekļiem

Mūsu draugiem

Augstāks komforta līmenis

Zemāks komforta līmenis

Augstāks komforta līmenis

Zemāks komforta līmenis

100 EUR

90 EUR

120 EUR

110 EUR

* Abos komforta līmeņos vietu skaits ierobežots, kurš pirmais piesakās, tas izvēlās līmeni.
* Bērni, kas dzīvo grupiņās pēc vecumiem komforta līmeni izvēlēties nevar. (ir augstākais)
* Veicot dalības maksas pārskaitījumu jānorāda – nometnei 2017 dalībnieka vārds, uzvārds

 • Augstāks komforta līmenis: labierīcības un dušas ēkā
 • Zemāks komforta līmenis: labierīcības un dušas blakus ēkā

 

Pieteikšanās:

 • no 16. maija ar 30 EUR lielu pirmo iemaksu
 • pilna dalības maksa jāsamaksā līdz 30. jūnijam, kad arī noslēdzas pieteikšanās 2017. gada vasaras nometnei.
 • pieteikšanās ir pabeigta, TIKAI kad ir samaksāta pilna dalības maksa, iesniegta anketa un noslēgts līgums. Termiņa kavēšanas gadījumā dalībnieks netiks uzņemts nometnē, arī ja būs jau iemaksāta dalības maksa, bet nebūs sakārtota dokumentācija.
 • Pieteikšanās nometnei pie draudzes lietvedes Seilas Rubīnas.

 

 

Vasaras nometne

Vasara. Ak, šis tik ļoti gaidītais atvaļinājumu un aktīvās atpūtas laiks. Lielāki vai mazāki, bet teju katram no mums ir savi plāni, kā to labāk aizvadīt un sagatavoties, vismaz morāli, rudens/ziemas aktīvajam darba cēlienam galvaspilsētā. Nereti vasara kļūst par īstu izaicinājumu arī draudzei kā vienam, nedalāmam veselumam. Šis deviņus gada mēnešus Dieva darbiem un liecībām rūpīgi eļļotais mehānisms, nu, kļuvis par ko līdzīgu tikko izpakotam konstruktoram – katra detaļa savā kastītē, katrs esam savā Latvijas vai pasaules nostūrī... Katrs klusībā skumstam pēc sadraudzības, kopīgas slavēšanas un Dieva piedzīvošanas kā viena, nedalāma un vienota draudze. Draudzes vasaras nometne jūlijā ir lielisks veids, kā remdēt ilgas un slāpes pēc kopā būšanas: puse vasaras jau aizvadīta, puse vēl ir starp mums un rudens atnākšanu.

Viena vienota un liela Dieva ģimene, kuras starpā Mūsu Kunga austs neaprakstāmi skaists kopības audekls. Kaut reizi piedzīvots, šis mirklis nedēļas garumā kļūst par neizdzēšamu un brīnišķīgu liecību mums katram par to, cik patiesi īpaši, svarīgi un neizsakāmi mīļi katrs viens esam Dievam. Mūsu Tētim. Kas var būt vēl labāks par nedēļu, kuru mums visiem kopā aizvadīt sadraudzībā, protams, Dieva paspārnē un Viņa klātbūtnē?

Pēdējos divos gados draudzes vasaras nometnes dalībnieku skaits ir pārsniedzis 90 personu robežu. Nometnē piedalās gan bērni, gan pieaugušie, gan arī ģimenes ar mazulīšiem un vecvecāki. Šī ir nometne pilnīgi visiem, jo arī aktivitātes ir dažādas un katram vecumam atbilstošas.

Ja trūkst vēl pavisam nedaudz motivācijas vai iedrošinājuma, lai teiktu “Jā!” dalībai Pāvila draudzes nometnē, dodam Tev kā papildargumentus lietas, kuras varēsi piedzīvot šī gada nometnē: Bībeles stundas, vaka- ra pasākumi, sportiskas aktivitātes, ekskursija, burāšana, dažādas interešu grupas, piecreizēja ēdināšana, baznīcas apmeklējums, nakts stafete, slavēšana, rīta rosme un vēl citas aktivitātes.

123

Rīgas Sv.Pāvila draudze

Evanģeliski luteriska draudze, kura savu patvērumu Dievā un kopābūšanas priekā radusi Grīziņkalna pakājē, Deglava, Avotu un Lienes ielas krustcelēs - Rīgas Sv. Pāvila baznīcā. #TiekamiesPāvilā

Brāļi un māsas, Tiekamies Pāvilā!

 • Pāvila baznīca atvērta darba dienās no 10:00 līdz 18:00.
 • Rīta dievkalpojumi svētdienās 10:00.
 • #StepUp dievkalpojumi svētdienās 18:00.

Saziņai

Sociālie tīkli

Mūsu jaunumi Tavā e-pastā