Open jauniešu vakars

Open jauniešu vakars

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA: 
Jaunā “OPEN” vakaru sezona sākusies 29.janvārī. COVID-19 ierobežojumu laikā mēs tiekamies attālināti, caur Zoom (links pieejams zemāk). 

 

PAR JAUNIEŠU VAKARIEM: 
Jauniešu vakari „OPEN”. Savā nosaukumā jau ietver vakaru pamatdomu – ATVĒRTS. Atvērts ikvienam jaunietim, kas vēlas un ir gatavs iepazīt un piedzīvot Dzīvo Dievu. Atvērts, lai būtu kopā starp citiem cilvēkiem, atvērts Taviem jautājumiem. Katru mēnesi vakari sevī ietvers Akadēmiju, Pieturu, Kafejnīcu un Mistēriju. Ko nozīmē šie nosaukumi?

 

Akadēmijas vakars 
Šī vakara laikā mēs pētīsim un studēsim, ko saka Dieva Vārds, Bībele, par kādu konkrētu, jauniešiem aktuālu tēmu. Vakars, kas piepildīts ar diskusijām un jaunām zināšanām. 

 

Pieturas vakars 
Pieturas laikā mēs klausīsimies kādu lekciju vai uzrunu. Tā ir iespēja apstāties, paklausīties un kaut ko pārdomāt, par ko varbūt ikdienā neesi aizdomājies. Bieži šajos vakaros tiek ielūgti kādi interesanti viesi. 

 

Kafejnīcas vakars 
Šajā vakarā mēs ne tikai telpu izkārtosim kā kafejnīcu, bet arī intervēsim kādu vienu vai vairākus cilvēkus. Arī tev tiek dota iespēja, uzdot jautājumus, kas tevi interesē un iepazīt šos cilvēkus labāk. 

 

Mistērijas vakars 
Kā jau nosaukums to pasaka, šis vakars ir paredzēts kaut kam, kas ir ārpus ierastā. Šie ir vakari, kuros mēs kopā dodamies piedzīvojumā. Tas var izpausties kā spēļu vai filmu vakars, reizēm mēs dosimies pārgājienā vai darīsim kādu citu kopīgu aktivitāti.

 

Kur? – COVID-19 ierobežojumu laikā tiekamies Zoom: 
https://us02web.zoom.us/j/89140337164?pwd=aFcyeFlSTXR5VjkrVUVncUtLOXlLZz09

Meeting ID: 891 4033 7164
Passcode: 661455

 

Kad? - piektdienās, plkst. 18:00 

 

Kam? - Ikvienam vecumā no 13 līdz 25 gadiem

 

Pievienojies mūsu atvērtajai Whatsapp grupai, lai saņemtu atgādinājumus par jauniešu vakariem un aktuālo informāciju: https://chat.whatsapp.com/JAIKUpMg1Dk8X3UBvwbi1H

 

Tiekamies!

Dalies ar šo ziņu: